DUNA HOUSE
Jsme mezinárodní společnost působící na trhu realit od roku 1998. Při poskytování služeb našim klientům se zaměřujeme především na vysokou úroveň, efektivitu a rychlou reakci na měnící se podmínky trhu.

DUNA HOUSE - Makléři

Makléři (46)

Matěj Quitt
matej.quitt@dhreality.cz
13
Ing. Lucie Rytířová
lucie.rytirova@dhreality.cz
11
Jasmína Červenková
jasmina.cervenkova@dhreality.cz
1
Jiří Moucha
jiri.moucha@dhreality.cz
1
Ing. Radislav Babák
babak.radislav@dhreality.cz
12
Ing. Pavel Křehlík
pavel.krehlik@dhreality.cz
2
Patrik Nováček
patrik.novacek@dhreality.cz
19
Alisa Chalaydyuk
alisa.chalaydyuk@dhreality.cz
8
Svitlana Sanak
svitlana.sanak@dhreality.cz
5
Jaroslav Gránský
jaroslav.gransky@dhreality.cz
9
Mgr. Lenka Musílková
lenka.musilkova@dhreality.cz
4
PhDr. Lenka Soukupová
lenka.soukupova@dhreality.cz
19
Martin Fouček
martin.foucek@dhreality.cz
6
Daniel Dittrich
daniel.dittrich@dhreality.cz
1
Alexandra Manuylova
alexandra.manuylova@dhreality.cz
10
Marek Bechyně
marek.bechyne@dhreality.cz
10
Mgr. Lyubov Bondarenko
lyubov.bondarenko@dhreality.cz
16
Karolína Pšeničková
karolina.psenickova@dhreality.cz
2
Tomáš Onderišin
tomas.onderisin@dhreality.cz
6
Patrik Vlášek
patrik.vlasek@dhreality.cz
6
Mária Tomajková
maria.tomajkova@dhreality.cz
6
Jaroslav Hendrich
jaroslav.hendrich@dhreality.cz
5
Alexander Koenigstein
alexander.koenigstein@dhreality.cz
2
Maxim Cuzi
maxim.cuzi@dhreality.cz
16
Maksym Kostenko
maksym.kostenko@dhreality.cz
1
Pavel Bujok
pavel.bujok@dhreality.cz
8
Tomáš Küschner
tomas.kuschner@dhreality.cz
5
Martin Švanda
martin.svanda@dhreality.cz
4
Bc. Laura Jadavanová
laura.jadavanova@dhreality.cz
14
Jana Skvirsky
jana.skvirsky@dhreality.cz
17
Radek Chalupník
radek.chalupnik@dhreality.cz
1
Marek Petrůj
marek.petruj@dhreality.cz
14
Ladislav Nedvěd
ladislav.nedved@dhreality.cz
12
Jaroslav Javůrek
jaroslav.javurek@dhreality.cz
3
Janetta Čekalová
janetta.cekalova@dhreality.cz
21
Michal Kopejtko
michal.kopejtko@dhreality.cz
16
Nely Padalka
nely.padalka@dhreality.cz
23
Iveta Palacká
iveta.palacka@dhreality.cz
6
Dagmar Holcová
dagmar.holcova@dhreality.cz
9
Ladislava Felbingerová
ladislava.felbingerova@dhreality.cz
6
Pavel Vinš
pavel.vins@dhreality.cz
6
Marjan Stevanoski
marjan.stevanoski@dhreality.cz
5
Michal Hořejší
michal.horejsi@dhreality.cz
5
Kateřina Lepšová
katerina.lepsova@dhreality.cz
49
Petr Červenka
petr.cervenka@dhreality.cz
3
Simona Slaninová
simona.slaninova@dhreality.cz
10
Reality Praha-východ: reklama
TOPlist TOPlist