DUNA HOUSE
Jsme mezinárodní společnost působící na trhu realit od roku 1998. Při poskytování služeb našim klientům se zaměřujeme především na vysokou úroveň, efektivitu a rychlou reakci na měnící se podmínky trhu.

DUNA HOUSE - Makléři

Makléři (54)

Kateřina Lepšová
katerina.lepsova@dhreality.cz
72
Petr Mašek
petr.masek@dhreality.cz
30
Michal Kopejtko
michal.kopejtko@dhreality.cz
20
Janetta Čekalová
janetta.cekalova@dhreality.cz
19
Mgr. Lyubov Bondarenko
lyubov.bondarenko@dhreality.cz
18
Patrik Nováček
patrik.novacek@dhreality.cz
17
Jana Skvirsky
jana.skvirsky@dhreality.cz
17
Jaroslav Gránský
jaroslav.gransky@dhreality.cz
15
PhDr. Lenka Soukupová
lenka.soukupova@dhreality.cz
13
Maxim Cuzi
maxim.cuzi@dhreality.cz
13
Karolína Pšeničková
karolina.psenickova@dhreality.cz
12
Bc. Laura Jadavanová
laura.jadavanova@dhreality.cz
12
Ing. Lucie Rytířová
lucie.rytirova@dhreality.cz
12
Nely Padalka
nely.padalka@dhreality.cz
11
Pavel Bujok
pavel.bujok@dhreality.cz
10
Simona Slaninová
simona.slaninova@dhreality.cz
10
Daniel Dittrich
daniel.dittrich@dhreality.cz
9
Iveta Palacká
iveta.palacka@dhreality.cz
8
Mgr. Olga Procházková
olga.prochazkova@dhreality.cz
8
Alexandra Manuylova
alexandra.manuylova@dhreality.cz
8
Marek Petrůj
marek.petruj@dhreality.cz
8
Ladislav Nedvěd
ladislav.nedved@dhreality.cz
8
Ing. Radislav Babák
babak.radislav@dhreality.cz
7
Jiří Havelka
jiri.havelka@dhreality.cz
7
Linda Krajská
linda.krajska@dhreality.cz
7
Ladislava Felbingerová
ladislava.felbingerova@dhreality.cz
6
Pavel Vinš
pavel.vins@dhreality.cz
6
Marjan Stevanoski
marjan.stevanoski@dhreality.cz
6
Martina Volnerová
martina.volnerova@dhreality.cz
6
Mária Tomajková
maria.tomajkova@dhreality.cz
5
Martin Švanda
martin.svanda@dhreality.cz
5
Bc. Gino Santini
gino.santini@dhreality.cz
5
Jaroslav Javůrek
jaroslav.javurek@dhreality.cz
4
Dagmar Holcová
dagmar.holcova@dhreality.cz
4
Matěj Quitt
matej.quitt@dhreality.cz
4
Aleš Goszler
ales.goszler@dhreality.cz
4
Aurel Hric Bubenčík
aurel.hric@dhreality.cz
4
Radka Škopíková
radka.skopikova@dhreality.cz
4
Ing. Petr Kšír
petr.ksir@dhreality.cz
3
Adrián Dratva
adrian.dratva@dhreality.cz
3
Alexander Koenigstein
alexander.koenigstein@dhreality.cz
3
Marek Radosta
marek.radosta@dhreality.cz
3
Marek Bechyně
marek.bechyne@dhreality.cz
3
Soňa Šupová
sona.supova@dhreality.cz
2
Alisa Chalaydyuk
alisa.chalaydyuk@dhreality.cz
2
Tomáš Küschner
tomas.kuschner@dhreality.cz
2
Jana Amortová
jana.amortova@dhreality.cz
2
Petr Červenka
petr.cervenka@dhreality.cz
2
Dominik Verner
dominik.verner@dhreality.cz
2
Vladislava Požárová
vladislava.pozarova@dhreality.cz
1
Jiří Kropáček
jiri.kropacek@dhreality.cz
1
Michal Hořejší
michal.horejsi@dhreality.cz
1
Ing. Vladimír Kunik
vladimir.kunik@dhreality.cz
1
Armela Karamehic
armela.karamehic@dhreality.cz
1
Reality Praha-východ: reklama
TOPlist TOPlist