DUNA HOUSE
Jsme mezinárodní společnost působící na trhu realit od roku 1998. Při poskytování služeb našim klientům se zaměřujeme především na vysokou úroveň, efektivitu a rychlou reakci na měnící se podmínky trhu.

DUNA HOUSE - Makléři

Makléři (47)

Kateřina Lepšová
katerina.lepsova@dhreality.cz
81
Petr Mašek
petr.masek@dhreality.cz
33
Maxim Cuzi
maxim.cuzi@dhreality.cz
26
Patrik Nováček
patrik.novacek@dhreality.cz
25
Jana Skvirsky
jana.skvirsky@dhreality.cz
23
Janetta Čekalová
janetta.cekalova@dhreality.cz
18
Linda Krajská
linda.krajska@dhreality.cz
17
PhDr. Lenka Soukupová
lenka.soukupova@dhreality.cz
15
Ing. Lucie Rytířová
lucie.rytirova@dhreality.cz
15
Mgr. Olga Procházková
olga.prochazkova@dhreality.cz
13
Jaroslav Gránský
jaroslav.gransky@dhreality.cz
10
Pavel Bujok
pavel.bujok@dhreality.cz
10
Daniel Dittrich
daniel.dittrich@dhreality.cz
9
Marek Bechyně
marek.bechyne@dhreality.cz
9
Michal Kopejtko
michal.kopejtko@dhreality.cz
9
Islam Antayev
islam.antayev@dhreality.cz
9
Simona Slaninová
simona.slaninova@dhreality.cz
9
Bc. Elizaveta Kozurak
elizaveta.kozurak@dhreality.cz
9
Marek Petrůj
marek.petruj@dhreality.cz
9
Lucie Škvorová
lucie.skvorova@dhreality.cz
8
Nely Padalka
nely.padalka@dhreality.cz
8
Marjan Stevanoski
marjan.stevanoski@dhreality.cz
8
Adrián Dratva
adrian.dratva@dhreality.cz
7
Karolína Pšeničková
karolina.psenickova@dhreality.cz
6
Alexander Koenigstein
alexander.koenigstein@dhreality.cz
6
Alisa Chalaydyuk
alisa.chalaydyuk@dhreality.cz
6
Lukáš Felbinger
lukas.felbinger@dhreality.cz
6
Ladislav Nedvěd
ladislav.nedved@dhreality.cz
6
Mgr. Lyubov Bondarenko
lyubov.bondarenko@dhreality.cz
5
Ing. Petr Kšír
petr.ksir@dhreality.cz
5
Aurel Hric Bubenčík
aurel.hric@dhreality.cz
5
Martin Švanda
martin.svanda@dhreality.cz
5
Ing. Radislav Babák
babak.radislav@dhreality.cz
4
Michal Hořejší
michal.horejsi@dhreality.cz
4
Petr Červenka
petr.cervenka@dhreality.cz
4
Jiří Havelka
jiri.havelka@dhreality.cz
4
Vladislava Požárová
vladislava.pozarova@dhreality.cz
3
Tomáš Küschner
tomas.kuschner@dhreality.cz
3
Palina Klishkova
palina.klishkova@dhreality.cz
3
Jaroslav Javůrek
jaroslav.javurek@dhreality.cz
3
Alžběta Frtúsová
alzbeta.frtusova@dhreality.cz
2
Filip Jirka
filip.jirka@dhreality.cz
2
Ing. Roman Svoboda
roman.svoboda@dhreality.cz
2
Kristýna Nováčková
kristyna.novackova@dhreality.cz
1
Snezhana Romashko
snezhana.romashko@dhreality.cz
1
Ing. Vladimír Kunik
vladimir.kunik@dhreality.cz
1
Jana Amortová
jana.amortova@dhreality.cz
1
Reality Praha-východ: reklama
TOPlist TOPlist