DUNA HOUSE
Jsme mezinárodní společnost působící na trhu realit od roku 1998. Při poskytování služeb našim klientům se zaměřujeme především na vysokou úroveň, efektivitu a rychlou reakci na měnící se podmínky trhu.

DUNA HOUSE - Makléři

Makléři (47)

Kateřina Lepšová
katerina.lepsova@dhreality.cz
72
Patrik Nováček
patrik.novacek@dhreality.cz
27
Jana Skvirsky
jana.skvirsky@dhreality.cz
27
Mgr. Lyubov Bondarenko
lyubov.bondarenko@dhreality.cz
26
Nely Padalka
nely.padalka@dhreality.cz
20
Janetta Čekalová
janetta.cekalova@dhreality.cz
19
Maxim Cuzi
maxim.cuzi@dhreality.cz
15
Jaroslav Gránský
jaroslav.gransky@dhreality.cz
15
Bc. Laura Jadavanová
laura.jadavanova@dhreality.cz
15
Matěj Quitt
matej.quitt@dhreality.cz
13
Ing. Lucie Rytířová
lucie.rytirova@dhreality.cz
13
PhDr. Lenka Soukupová
lenka.soukupova@dhreality.cz
12
Simona Slaninová
simona.slaninova@dhreality.cz
12
Michal Kopejtko
michal.kopejtko@dhreality.cz
11
Svitlana Sanak
svitlana.sanak@dhreality.cz
10
Daniel Dittrich
daniel.dittrich@dhreality.cz
10
Dagmar Holcová
dagmar.holcova@dhreality.cz
9
Alexander Koenigstein
alexander.koenigstein@dhreality.cz
9
Pavel Vinš
pavel.vins@dhreality.cz
9
Alexandra Manuylova
alexandra.manuylova@dhreality.cz
9
Ing. Radislav Babák
babak.radislav@dhreality.cz
8
Alisa Chalaydyuk
alisa.chalaydyuk@dhreality.cz
8
Pavel Bujok
pavel.bujok@dhreality.cz
8
Ladislav Nedvěd
ladislav.nedved@dhreality.cz
8
Karolína Pšeničková
karolina.psenickova@dhreality.cz
8
Iveta Palacká
iveta.palacka@dhreality.cz
7
Ladislava Felbingerová
ladislava.felbingerova@dhreality.cz
7
Marek Petrůj
marek.petruj@dhreality.cz
7
Marek Bechyně
marek.bechyne@dhreality.cz
6
Tomáš Küschner
tomas.kuschner@dhreality.cz
5
Petr Červenka
petr.cervenka@dhreality.cz
5
Martina Volnerová
martina.volnerova@dhreality.cz
5
Mária Tomajková
maria.tomajkova@dhreality.cz
4
Marjan Stevanoski
marjan.stevanoski@dhreality.cz
4
Martin Švanda
martin.svanda@dhreality.cz
4
Andrea Nováková
andrea.novakova@dhreality.cz
4
Jaroslav Javůrek
jaroslav.javurek@dhreality.cz
4
Michal Hořejší
michal.horejsi@dhreality.cz
3
Mgr. Lenka Musílková
lenka.musilkova@dhreality.cz
3
Jiří Havelka
jiri.havelka@dhreality.cz
3
Kateřina Uzlová
katerina.uzlova@dhreality.cz
2
Adrián Dratva
adrian.dratva@dhreality.cz
2
Aurel Hric Bubenčík
aurel.hric@dhreality.cz
2
Ing. Vladimír Kunik
vladimir.kunik@dhreality.cz
2
Armela Karamehic
armela.karamehic@dhreality.cz
2
Jaroslava Chybová
jaroslava.chybova@dhreality.cz
1
Jana Amortová
jana.amortova@dhreality.cz
1
Reality Praha-východ: reklama
TOPlist TOPlist