Nemovitosti Jenštejn

4 nemovitosti řadit:
Prodej stavební parcely 857 m² Jenštejn

Novinka

Prodej stavební parcely 857 m² Jenštejn

Jenštejn

Nabízím k prodeji stavební pozemky v obci Jenštejn, určené pro výstavbu rodinných domů. K dispozici jsou celkem 3 pozemky, které se nachází v klidné rezidenční části obce a představují ideální kombinaci klidného bydlení a výborné dostupnosti do Prahy. Pozemky jsou rovinaté, dobře přístupné z obecní komunikace a připravené k okamžité výstavbě.…

Vloženo: 18.5.2026

Cena: 9 900 000 Kč

Prodej komerčního pozemku 6300 m² Jenštejn

Jenštejn

Nabízíme prodej technického pozemku v průmyslově-zemědělském areálu v Jenštejně, Praha východ. ------------------------------------------------- Velikost pozemku: 6 300 m2 Cena prodeje: 3 900,-Kč/m2 ------------------------------------------------ Pozemek je rovinný, částečná náletová zeleň,…

Vloženo: 24.4.2026

Cena: 24 570 000 Kč

Prodej rodinného domu 230 m² Jenštejn

Aktualizace

Prodej rodinného domu 230 m² Jenštejn

Hradní, Jenštejn

Nabízíme krásný velkorysý rodinný dům postavený v roce 2007 v rámci rezidenčního projektu Nový Jenštejn.Dům současně je řešený jako 6+2+kk, s užitnou plochou 230 m2, může ihned být využívaný jako dvougenerační nebo jako kombinace bydlení a podnikání, s menšími úpravami by bylo možno předělat na 3 samostatné byty.V přízemí se nachází garáž,…

Vloženo: 9.3.2026

Cena: 16 500 000 Kč

Prodej rodinného domu 104 m² Jenštejn

Jenštejn

Dům, který myslí za vás. Moderní dřevostavba (s projektem a povolením) v Jenštejně.+ stavební pozemek 278 m2+ stavební povolení včetně projektu+ projekt na dům 4+kk, 104,5 m2+ vlastní stání na pozemku+ tepelné čerpadlo s chlazením+ rekuperace+ 10 min na metro Černý Most i LetňanyStavební pozemek o velikosti 278 m

Vloženo: 7.3.2026

Cena: 13 900 000 Kč

TOPlist